O DeArt

DeArt Goleniów – Mistrzostwa Polski federacji WADF

 

DeArt Goleniów to federacyjne, ogólnopolskie zawody taneczne tańca sportowego, w której wezmą udział już utytułowani tancerze (pierwszy dzień zawodów Grand Prix Polski federacji WADF, zmagania medalowe) oraz debiutanci (drugi dzień turniej Debiutów DeArt – wszyscy uczestnicy w swej klasie / kategorii otrzymują medale i / lub dyplomy
w odpowiednio zajętym miejscu).

Grand Prix Polski federacji WADF to jedne z najważniejszych zawodów tańca sportowego dla szkół tańca, tancerzy, choreografów i instruktorów. Zajęte tu miejsca i zdobyte medale przesuwają tancerzy do góry po szczeblach swojej tanecznej kariery.

Turniej Debiutów DeArt jest z kolei niezmiernie istotnym wydarzeniem w kalendarzu zawodów szkół tańca, bowiem to właśnie tu debiutanci po raz pierwszy w spektakularnej atmosferze, na dużej scenie, z towarzyszeniem najlepszych zawodników z całego kraju, mogą spróbować swoich sił przed surowym Jury. To właśnie takie zawody są dla nich, w ciągu wielu warsztatów, kursów i całej tanecznej edukacji bardzo ważnym elementem szkoleniowym.