Program niedziela

Program Zawodów – NIEDZIELA – 12.05.2019

g.08.00

Rejestracja zawodników

 

 

g.09.30

Rozpoczecie zawodów

 

 

 

1/2 FINAŁ ACROBATIC ARTISTIC DANCE SHOW - SOLO DZIECI 2 (9-11LAT)

MP

15

 

1/2 FINAŁ URBAN STREETDANCE FUSION SHOW - SOLO JUNIORZY

MP

15

 

1/2 FINAŁ AROBATIC ARTISTIC DANCE SHOW - SOLO DZIECI 1 (7-9LAT)

MP

17

 

1/2 FINAŁ ACROBATIC ARTISTIC DANCE SHOW - SOLO JUNIORZY

MP

19

g.12.15

DEBIUTY ZESPOŁY - DZIECI

GP

4

 

DEBIUTY ZESPOŁY DUZE - DZIECI MŁODSZE

GP

2

 

DEBIUTY MINI ZESPOŁY - DZIECI

GP

4

 

FINAŁ ACROBATIC ARTISTIC DANCE SHOW – TRIO DZIECI

MP

1

 

FINAŁ ACROBATIC ARTISTIC DANCE SHOW – DUETY DZIECI

MP

2

 

FINAŁ URBAN STREETDANCE FUSION SHOW – DUETY DZIECI

MP

3

 

DEBIUTY ZESPOŁY DUZE - DZIECI

GP

4

 

FINAŁ STREET DANCE(HIPHOP) ZESPOŁY - DZIECI

GP

2

 

FINAŁ STREET DANCE(HIPHOP) ZESPOŁY DUZE - DZIECI

GP

3

 

FINAŁ JAZZ-CONTEMPORARY DANCE MINI ZESPOŁY - DZIECI

GP

1

 

FINAŁ URBAN STREETDANCE FUSION SHOW – SOLO DZIECI MŁODSZE

MP

6

g.14.15

FINAŁ URBAN STREETDANCE FUSION SHOW – SOLO DZIECI

MP

8

 

FINAŁ ACROBATIC ARTISTIC DANCE SHOW – DUETY JUNIORZY

MP

7

 

FINAŁ ACROBATIC ARTISTIC DANCE SHOW – TRIO JUNIORZY

MP

1

 

FINAŁ URBAN STREETDANCE FUSION SHOW ZESPOŁY DUZE – DZIECI

MP

1

 

FINAŁ URBAN STREETDANCE FUSION SHOW – DUETY JUNIORZY

MP

1

 

FINAŁ STREET DANCE(HIPHOP) ZESPOŁY - JUNIORZY

GP

1

 

FINAŁ ACROBATIC ARTISTIC DANCE SHOW MINI ZESPOŁY JUNIORZY

MP

5

 

FINAŁ URBAN STREETDANCE FUSION SHOW MINI ZESPOŁY - JUNIORZY

MP

6

g.15.30

Dekoracja i wreczenie nagród w/w konkurencji

 

 

g.16.30

FINAŁ URBAN STREETDANCE FUSION SHOW - SOLO JUNIORZY

MP

f

 

FINAŁ ACROBATIC ARTISTIC DANCE SHOW - SOLO DZIECI 2 (9-11LAT)

MP

f

 

FINAŁ URBAN STREETDANCE FUSION SHOW TRIO – JUNIORZY

MP

1

 

FINAŁ ACROBATIC ARTISTIC DANCE SHOW - SOLO DZIECI 1 (7-9LAT)

MP

f

 

FINAŁ ACROBATIC ARTISTIC DANCE SHOW - SOLO JUNIORZY

MP

f

 

FINAŁ JAZZ-CONTEMPORARY DANCE ZESPOŁY - JUNIORZY

GP

1

 

FINAŁ JAZZ-CONTEMPORARY DANCE MINI ZESPOŁY - JUNIORZY

GP

1

 

FINAŁ ACROBATIC ARTISTIC DANCE SHOW TRIO - MLODZIEZ I DOROSLI

MP

1

g.18.00

Dekoracja i wreczenie nagród w/w konkurencji

 

 

g.18.30

FINAŁ URBAN STREETDANCE FUSION SHOW SOLO– MLODZIEZ I DOROSLI

MP

3

 

FINAŁ ACROBATIC ARTISTIC DANCE SHOW ZESPOŁY - MLODZIEZ I DOROSLI

MP

4

 

FINAŁ URBAN STREETDANCE FUSION SHOW ZESPOŁY I ZESPOŁY DUZE – JUNIORZY

MP

3

 

FINAŁ ACROBATIC ARTISTIC DANCE SHOW - SOLO MLODZIEZ I DOROSLI

MP

9

 

FINAŁ URBAN STREETDANCE FUSION SHOW ZESPOŁY - MASTERS

MP

1

 

FINAŁ ACROBATIC ARTISTIC DANCE SHOW ZESPOŁY DUZE – JUNIORZY

MP

3

 

FINAŁ JAZZ-CONTEMPORARY DANCE MINI ZESPOŁY – MLODZIEZ I DOROSLI

GP

2

g.20.00

Dekoracja i wreczenie nagród w/w konkurencji

 

 

g.20.30

FINAŁ ACROBATIC ARTISTIC DANCE SHOW DUETY – MLODZIEZ I DOROSLI

MP

4

 

FINAŁ STREET DANCE(HIPHOP) ZESPOŁY – MŁODZIEZ I DOROSLI

GP

1

 

FINAŁ STREET DANCE(HIPHOP) ZESPOŁY DUZE – MŁODZIEZ I DOROSLI

GP

1

 

FINAŁ ACROBATIC ARTISTIC DANCE SHOW ZESPOŁY – JUNIORZY

MP

2

 

FINAŁ JAZZ-CONTEMPORARY DANCE ZESPOŁY – MLODZIEZ I DOROSLI

GP

1

 

FINAŁ ACROBATIC ARTISTIC DANCE SHOW MINI ZESPOŁY – MLODZIEZ I DOROSLI

MP

2

 

FINAŁ URBAN STREETDANCE FUSION SHOW MINI ZESPOŁY – MŁODZIEZ I DOROSLI

MP

3

 

FINAŁ ACROBATIC ARTISTIC DANCE SHOW ZESPOŁY DUZE – MLODZIEZ I DOROSLI

MP

2

g.21.30

Dekoracja i wreczenie nagród w/w konkurencji, Ogłoszenie Laureatow Grand Prix oraz zakonczenie turnieju